10.10.2012r. – Spotkanie w Michałówce

SONY DSCNa spotkaniu ustalono:

1. Firma Gdesz.com przedstawiła zebranym filmy promocyjne w swoim wykonaniu. Filmy były ciekawe, wszyscy oglądali je z zaciekawieniem. Zjednoczeni Pasją mają zastanowić się nad ewentualnym nagraniem wspólnego filmu promocyjnego.

2. Informacja o wyjeździe studyjnym do Dobkowa – uczestnicy w samych superlatywach wypowiadali się o miejscu, które odwiedzili. Zachwycili się ludźmi, którzy ze swoich umiejętności zrobili atut i w ten sposób zarabiają na życie.

3. Kalendarium imprez na rok 2013 – do dnia 31 października należy przesłać maila na adres promocja@walim.pl z aktualnym kalendarium na rok 2013. Wszystkie imprezy zostaną umieszczone w ogólnym kalendarzu imprez Gminy Walim.

4. Inwentaryzacja atrakcji gminy – na stronie www.walim.pl zamieszczone są, w zakładce Dla Turysty –warto zobaczyć, atrakcje gminy. Zjednoczeni Pasją zostali zobowiązani do zapoznania się i zgłaszania nowych ciekawych miejsc.

5. Mapa – ustalono ostateczną wersję mapy do wyrywania. Wszyscy zostali zobligowani do złożenia zamówienia bezpośrednio u wykonawcy, na wcześniej zadeklarowaną ilość mapek.

6. Miejsce następnego spotkania – Centrum Sportu i Rekreacji, Walim, ul. Boczna 8, spotkanie odbędzie się 8 listopada o godz. 10.00

7. Sprawy różne, w tym:

-Tablica Walimiak – ustalono, że zostaną zamówione mosiężne tablice.

– Ustalenie spotkania dotyczącego przygotowywania potraw Walimiak – o terminie spotkania wszyscy zostaną powiadomieni mailami.

– Do dnia 19 października 2012 r. przesyłamy na adres biura obsługi Zjednoczonych Pasją maile z wirtualnymi spacerami i adresami internetowymi,

DSC05736-(1) DSC05737 DSC05744 DSC05748 DSC05755