18.01.2013r. – Zjednoczeni Pasją w Rzeczce

6-(1)Piękna zimowa sceneria, była tłem do kolejnego spotkania „Zjednoczonych Pasją”. Tym razem gościny udzielił nam Pan Jacek Mikołajczak właściciel Ośrodka Wypoczynkowego „Rzeczka”
    Spotkanie otworzyła i prowadziła Pani Sekretarz Aleksandra Ignaszak. Zebranym przekazano informację o zbliżającym się terminie naboru wniosków o dofinansowanie „Małych projektów” w ramach wsparcia Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie”. W związku z tym zaplanowano, iż przy okazji następnego spotkania zaprezentowane zostaną obszary działalności „Partnerstwa Sowiogórskiego” oraz procedur i zasad ubiegania się o dotacje.
   Następnym punktem spotkania było przedstawienie i zaprezentowanie nowego pracownika Urzędu Gminy Pana Marcin Szewczaka, który odpowiadać będzie za promocje w naszej gminie. Kolejnym punktem spotkania była prezentacja Pana Mirosława Sośnickiego, który zaprezentował swoją twórczość literacką. Następnie Pan Łukasz Motyka z firmy Akademia Turystyki Aktywnej „NordAktive” przedstawił zebranym ofertę współpracy w zakresie organizacji imprez turystycznych. Na koniec Pan Artur Jarczok przedstawił zebranym postępy w realizacji prac nad strefą „MTB Walim”, a Wójt Adam Hausman krótko zrelacjonował, czym zajmowała się Gmina w ostatnim okresie.
     Następne spotkanie zaplanowano 7 lutego o godzinie 10.00. Gospodarzem spotkania będzie Pan Wiktor Rehlis właściciel Ośrodka Wypoczynkowego „Na stoku”
 2 3 SONY DSC 6-(1) 107 9