JUBILEUSZOWE ODWIEDZINY U PANI ANNY GMYZ ORAZ PANI DOROTY HIRKO

Wraz z nadejściem miesiąca czerwca rozpoczęliśmy kolejny cykl odwiedzin naszych zacnych Jubilatów.

Z tej okazji delegacja Urzędu Gminy Walim miała sposobność odwiedzenia i wspólnego świętowania wraz z dwiema Jubilatkami z naszej gminy. Życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności wraz z urodzinowym tortem, bukietem kwiatów oraz listem gratulacyjnym powędrowały do:

                                    pani Anny Gmyz                              oraz                     pani Doroty Hirko

gmyz

hirko

Punktualnie o godzinie 12:00 zawitaliśmy do pani Anny Gmyz, mieszkanki Walimia, świętującej 95 rocznicę urodzin. Wójt Gminy Walim Adam Hausman wręczając bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny, złożył Jubilatce życzenia zdrowia, pomyślności oraz samych spokojnych chwil, spędzonych w gronie bliskich i serdecznych osób. Tradycyjnie do życzeń dołączyła się Sekretarz Gminy Aleksandra Ignaszak, wręczając słodki podarunek w postaci tortu urodzinowego.

Spotkanie, które upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze, dało nam sposobność, by po raz kolejny porozmawiać i powspominać wspólnie z  panią Anną i jej rodziną.

gmyz5 gmyz2 gmyz3 gmyz 1 gmyz4

Z kolejną wizytą zawitaliśmy do Michałkowej. Tym razem bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny wraz z życzeniami zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia, z rąk Wójta Gminy Walim Adama Hausmana, otrzymała pani Dorota Hirko, świętująca 95 rocznicę urodzin. Sekretarz Gminy życząc samych radosnych dni w otoczeniu bliskich, wręczyła Jubilatce urodzinowy tort.

Odwiedziny upłynęły w miłej atmosferze, pełnej radości i wspomnień, bowiem mieliśmy sposobność świętowania wraz z panią Dorotą oraz jej mężem po raz kolejny.

hirko 1 hirko2 hirko3

Jeszcze raz życzymy naszym Jubilatkom co najmniej 150 lat!

Na kolejną jubileuszową wizytę z panią Anną oraz panią Dorotą umówiliśmy się tradycyjnie za rok.